Yaşlanma Karşıtı Hyaluronik Asit Dermal Dolgu Şekli Yüz Kontur Plastik

Yaşlanma Karşıtı Hyaluronik Asit Dermal Dolgu Şekli Yüz Kontur Plastik

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Güney Kore
Marka adı: Revolax
Sertifika: CE
Model numarası: İnce Derin SUB-Q

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Kutu
Fiyat: USD38-USD42
Ambalaj bilgileri: 1. İki Steril BD İğneli Önceden Doldurulmuş Bir Şırınga
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal, Alibaba
Yetenek temini: 10000Kutu / Hafta
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Sıcak Satış Revolax Filler Hyaluronik Asit Dermal Filler Yüz Plastik Revolax fonksiyon: Kırışıklıkları giderin, yaşlanmayı geciktirin, yüz hatlarını şekillendirin, yüz bakımı
Malzeme: Saf Hyaluronik Asit Uygulama: yüz
süre: 8-12 ay renk: Şeffaf
Raf ömrü: 2 yıl Adedi: 1 kutu
Vurgulamak:

Yaşlanma Karşıtı Hyaluronik Asit Dermal Dolgu

,

Yüz Hyaluronik Asit Dermal Dolgu

,

1ml hyaluronik asit enjeksiyonları yüz

Ürün Açıklaması

Sıcak Satış Revolax Dolgu Hyaluronik Asit Dermal Dolgu Yüz Plastik Revolax

 

Ürün Açıklaması

 

Revolax İyi Derin Alt Q
Kompozisyon 24mg/ml 24mg/ml 24mg/ml
Önerilen Endikasyonlar yüzeysel çizgiler, endişe çizgileri, kaz ayakları, boyun kırışıklıkları Derin Nazolabial kıvrımlar, yüz şekillendirme ve büyütme ciddi derecede derin çizgiler, yüz şekillendirme ve agumentasyon
Enjeksiyon derinliği  
yüzeysel dermis
derin dermis deri altı Derin deri altı
Ses 1.1 ml 1.1 ml 1.1 ml
İğne Boyutu 30G 27G 25G
Süre 6-18 ay 6-18 ay 6-18 ay
Raf ömrü 24 ay 24 ay 24 ay

 

Revolax Dermal Dolgu Nedir?

 

Revolax Fine, kaz ayakları, kırışıklıklar dahil olmak üzere yüzeysel kırışıklıkları tedavi etmek için tasarlanmış hafif bir cilt dolgu maddesidir. Cilde hızla girer ve enjeksiyon bölgesine çok doğal ve sağlıklı bir görünüm verir, Revolax Fine biyolojik olarak parçalanabilir, hayvansal olmayan, berrak çapraz bağlı dermal dolgu maddesi.

 

Revolax Deep, Derin kırışıklıkları ve nazolabial kıvrımları veya genişlemiş yanakları, çeneleri ve dudakları tedavi etmek için kullanılan güçlü, uzun ömürlü bir jeldir. Tek fazlı hyaluronik asit dolgusu dermise veya deri altı dokuya derinlemesine enjekte edilecektir. Revolax Deep biyolojik olarak parçalanabilen bir jeldir. , yüksek viskoelastisiteye sahip, hayvansal olmayan, berrak çapraz bağlı cilt dolgusu.

 

Revolax sub-q, en kalın özelliklere sahiptir. Revolax sub-q, yapı oluşturma ve koruma konusunda önde gelen yeteneği ve kalıcılığı ile, nazolabial kıvrımlar ve yüz (yanak, çene veya burun) konturları dahil olmak üzere derin ve aşırı şiddetli kırışıklıkları tedavi etmek için önerilir. .Revolax sub-q, subkutan implantlarda kullanılan biyolojik olarak parçalanabilen, hayvansal olmayan, çapraz bağlı bir cilt dolgu maddesidir.

 

Yaşlanma Karşıtı Hyaluronik Asit Dermal Dolgu Şekli Yüz Kontur Plastik 0

 

Ürün kullanımı

 

Revolax Fine'ın Kullanımı:
Revolax serisinin en yumuşak dolgu maddesidir.Birincil kullanımı, daha kalın dolgu maddelerinin veya geleneksel plastik cerrahinin yeteneklerinin ötesinde olan hassas prosedürler ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesi içindir.Dolgu enjeksiyonları şu durumlarda önerilir:
* Dudaklar
* Yanaklar
* Kulak memeleri
* Nazolabial bölge
* Glabellar bölge
* Çene
* Göze yakın

 

Revolax Deep'in Kullanımı:
Revolax Deep'in birincil kullanımı dudak dolgusudur.Aslında, diğer alternatiflere kıyasla nispeten yeni bir marka olmasına rağmen, HA jel dudak dolgusu pazarında tam bir hit.Ancak, kullanımı şu şekilde genişletilmiştir:
* Çene
çizgi ve çene büyütme
* Burun dolgusu
* Kukla ve nazolabial kıvrımların giderilmesi için
* Yanak hacminin restorasyonu

 

Revolax Deep'in Kullanımı:

Kalın dolguların birincil odak noktası, hastanın çeşitli yüz özelliklerinin şeklini iyileştirmektir.Revolax Sub-Q bir istisna değildir ve doktorların hastanın şunları iyileştirmesine yardımcı olabilir:
* Çene çizgisi
* Yanak hacmi
* Elmacık kemikleri
* Çene
* Burun (rinoplasti)

 

Dolgu, çok yüksek bir Hyaluronik Asit konsantrasyonuna sahiptir - 24mg/ml.Cilt üzerindeki etkilerinin ne kadar güçlü olduğu düşünüldüğünde, bunun mükemmel bir yaşlanma karşıtı ürün olması şaşırtıcı değil.Sentetik HA kullanırken, maddenin kendisi insan vücudu için doğaldır, kendi ağırlığının birçok katı su tutma kabiliyeti ile tamamen güvenli ve biyolojik olarak parçalanabilir.

 

Yaşlanma Karşıtı Hyaluronik Asit Dermal Dolgu Şekli Yüz Kontur Plastik 1

 

Önce sonra

 

Yaşlanma Karşıtı Hyaluronik Asit Dermal Dolgu Şekli Yüz Kontur Plastik 2

 

SSS

 

Q: MOQ nedir?Farklı modellerle karıştırabilir miyim?
A: Minimum Sipariş Adedi sadece tek parçadır!Farklı modellerle karıştırabilirsiniz.

Q: Fosyderm Hyaluronik Asit jel enjeksiyonu güvenli midir?
A: Fosyderm Hyaluronik Asit jel enjeksiyonunun tedavisi ile bağlantılı çok az risk vardır, çünkü kısmen hyaluronik asit vücutta doğal olarak bulunur ve vücut tarafından parçalanır.Hiçbiri ciltte kalmaz ki cilt zarar görmesin.

Q: Hyaluronik asidin etkisi ne kadar sürer?
A:Tedavinin etkisi her insanda farklıdır.Klinik bir çalışmada, tedavi sonuçları ilk tedavi seansından sonra 1 yıl sürmüştür, hastaların çoğu için rötuş tedavisi istenen etkiyi koruyabilmektedir.

Q : Tedavi seansı ne kadar sürer?
A: Fosyderm Hyaluronik Asit jel enjeksiyonu ile tedavi edilmesi çok hızlı ve kolay bir işlemdir.Ön test gerekmediği için tedavi hemen yapılabilir.Bir tedavi genellikle 30 dakika sürer.

Q: Hyaluronik asit enjeksiyonu acıtır mı?
A: Çoğu insan hyaluronik asit jel enjeksiyonunu nispeten ağrısız bulur.Biraz iğneleyebilirler.Dilerseniz işleminizden önce işlem yapılan bölgeye topikal anestezik uygulanabilir.Dudakları güçlendirirken sıklıkla lokal anestezik enjeksiyon kullanılır.

Q: Malları almam ne kadar sürer?
A: Yaklaşık 3-7gün

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Yaşlanma Karşıtı Hyaluronik Asit Dermal Dolgu Şekli Yüz Kontur Plastik bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.