10 Flakon / Kutu Liporaz, Hyaluronik Asit Enjeksiyon Liyazını Çözer

10 Flakon / Kutu Liporaz, Hyaluronik Asit Enjeksiyon Liyazını Çözer

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Kore
Marka adı: Liporase
Sertifika: CE ISO

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kutu
Fiyat: usd50
Ambalaj bilgileri: her kutuda 10 şişe vardır
Teslim süresi: 5 ~ 7 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Haftada 5000 kutu
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Hiyalüronidaz fonksiyon: kalan hayluronik asidi çıkarın
Malzeme: Hyaluronik Asit Liyazı Uygulama: kalan hyaluronik asidi çıkarın
Form: Pudra kullanım: yüz ve vücut
Ses: 10vial / kutu Raf ömrü: 2 yıl
Vurgulamak:

10 Flakon / Kutu Hyaluronik Asit Enjeksiyon Liyazı

,

Yüz Hyaluronik Asit Enjeksiyon Liyazı

Ürün Açıklaması

Liporaz, Satın Alınacak Hyaluronik Asit Enjeksiyonu Liyaz Enjeksiyonu Hyaluronidazı Çözer

 

Hyaluronik asit liyazHyaluronidase veya "Hyaluronidase for Injection" olarak da bilinen, hyaluronik asidi hidrolize edebilen bir enzim türüdür.Hyaluronik asit liyaz, hyaluronik asit üzerinde hidroliz etkisi olan doğal bir enzimdir.

Uygunsuz parçaların enjeksiyonlarını ortadan kaldırır ve aşırı hyaluronik asit enjeksiyonunu ortadan kaldırarak% 90'lık eliminasyon oranı sağlar.Esas olarak hyaluronik asit şekillendirme arızasını onarmak için kullanılır.

Hyaluronik asit litik enzim, hyaluronik asidi çözen bir maddedir.Hyaluronik asit enjeksiyonundan sonra kozmetikten sonra kendini pek iyi hissetmez.48 saat içerisinde hyaluronik asit içerisinde çözülebilir ve ardından tekrar hyaluronik asit ile doldurulabilir.

10 Flakon / Kutu Liporaz, Hyaluronik Asit Enjeksiyon Liyazını Çözer 0

Ürün adı
Liporaz Hyaluronidaz
Ana malzeme
Hyaluronik Asit Liyazı
Fonksiyon
vücutta kalan hayluronik asidi çıkarın
Paket içeriği
Bir kutuda 10 flakon
Ses
1500 birim / şişe

10 Flakon / Kutu Liporaz, Hyaluronik Asit Enjeksiyon Liyazını Çözer 1

 

Nasıl kullanılır

 

1.hyaluronik asitte çözünür enzimin, hyaluronik asidin "panzehiri" olduğu söylenebilir!Hyaluronidase veya "Hyaluronidase for Injection" olarak da bilinen hyaluronik asit liyaz, hyaluronik asidi hidrolize edebilen ve hyaluronik asidin aşırı doldurulmasının kusurlu etkisini düzeltmek için kullanılabilen bir tür enzimdir.Bu açıdan bakıldığında hyaluronik asit hem doktorlar hem de güzel insanlar için en güvenli dolgu maddesidir.Enjeksiyon sonrası etki beklenenden farklı olsa bile pişmanlık verici bir ilaç vardır.

2.Enjeksiyon için Hyaluronidaz - hyaluronik asit enziminin kullanımı: hyaluronik asit enziminin konsantrasyonu 1500U'dur, genellikle kişisel doktorun tercihine göre çeşitli yöntemlerle çözülür.Uzmanlar tarafından yaygın olarak kullanılan çözme yöntemleri şunlardır: 1500IU (bir hyaluronidaz) + 3 ml sodyum klorür enjeksiyonu, 10 dala bölünmüş, 10 ml hyaluronik asidi çözebilir;Enzimin spesifik enjeksiyon miktarı hyaluronik asit enjeksiyonunun miktarına göre enjekte edilir.

3.Enjeksiyon için Hiyalüronidaz - hiyalüronidazın kontrendikasyonu: 1, botulinum toksini enjeksiyonunun yerine 48 saat içinde hyaluronik enzim enjekte edilemez, çünkü hyaluronidaz botulinum toksininin ciddi şekilde yayılmasına neden olur;2, bazı akut kronik hastalıklardan kaçının ve özellikle alerji öyküsü olanlar olmak üzere bazı ilaçlar alıyorlar;3, hyaluronidaz enjeksiyonundan sonra Hyaluronik asit enjeksiyonları arasındaki aralık genellikle normal aralıklardan daha güvenilirdir.Acil aralık 72 saat ise bu ilaçların emilimi ile ilgilidir.

4. (bir hyaluronik asit enzimi) + 3 ml sodyum klorür enjeksiyonu, 10 ml'yi çözebilen hyaluronik asidi çözmek için 10 dala bölünmüştür;hyaluronik asit enjeksiyonunun miktarına göre enzimin spesifik enjeksiyon miktarı.

5.yüksek çapraz bağlanma derecesine sahip ürünler için çözünmüş enzimin konsantrasyonu arttırılmalıdır, ancak orijinal çözelti ile doğrudan çözünmemelidir ve konsantrasyon çok yüksek

 

Yapılandırma Sıvısının Saklanması:


● Liporaz (Liporaz enjeksiyonu) Küçükbaş, 200 USP Ünite / mL küçükbaş Liporaz korunmamış, 1,2 mL tek kullanımlık 2 mL cam şişede kauçuk tıpa ve alüminyum conta olarak steril olarak sağlanır.
● Işıktan koruyun.
● Açılmamış şişeyi buzdolabında 2 ° ila 8 ° C'de (35 ° ila 46 ° F) saklayın.
● Dondurmayınız.
● Yapılandırma Sıvısının Saklanması: Formüle edilmiş lizozim, sulu çözelti içinde son derece kararsızdır ve kullanımdan önce hazırlanmalıdır.Kalan çözelti 30 derecenin altındaki sıcaklıklarda 2 hafta saklanabilir, ancak rengi bozulur veya çökelirse tekrar kullanılamaz.

 

Daha fazlasını almak için lütfen whatsapp'ımı ekleyin:

Elsa +8613153138022

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 10 Flakon / Kutu Liporaz, Hyaluronik Asit Enjeksiyon Liyazını Çözer bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.