Liporase Hyaluronidase Hyaluronic Acid Lyase Injection Filler Remover

Liporase Hyaluronidase Hyaluronic Acid Lyase Injection Filler Remover

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Güney Kore
Marka adı: Liporase
Sertifika: KFDA
Model numarası: Hyaluronik Asit Liyazı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kutu
Fiyat: USD50/BOX
Ambalaj bilgileri: 10 şişe / kutu
Teslim süresi: 5 ~ 8 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 2.000 Kutu / Hafta
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Liporaz Hyaluronidaz fonksiyon: Hyaluronik Asidi çözün
Malzeme: Hyaluronik Asit Liyazı renk: Şeffaf
Form: Pudra Ses: 1500 birim / şişe
paketleme: 10 şişe / kutu Adedi: 1 kutu
Vurgulamak:

Hyaluronik Asit Lyase Enjeksiyon Dolgusu

,

10 şişe / kutu Asit Liyaz Enjeksiyon Dolgusu

Ürün Açıklaması

Liporase Hyaluronidase Hyaluronic Acid Lyase Injection Filler Remover

 

 

 

Ürün Açıklaması

 

Hyaluronik asit liyazı,Hyaluronidase veya hyaluronidase olarak da bilinen, hyaluronik asidi hidrolize eden bir enzimdir.Hyaluronik asit liyaz, hyaluronik asidi hidrolize eden doğal bir enzimdir.Uygunsuz parçaların enjeksiyonunu ortadan kaldırır ve aşırı hyaluronik asit enjeksiyonunu ortadan kaldırarak% 90'lık bir eliminasyon oranı sağlar.Esas olarak hyaluronik asit kalıplama arızasını onarmak için kullanılır.Hyaluronik asit lizaz, hyaluronik asidi çözen bir maddedir.Hyaluronik asit enjeksiyonundan sonra kozmetikten sonra kendimi pek iyi hissetmiyorum.48 saat içerisinde hyaluronik asitte çözünebilir ve ardından tekrar hyaluronik asit ile doldurulabilir.

 

 

Ürün adı Liporaz Hyaluronidaz
Paket Bir kutuda 10 flakon
Boyut 3 * 4 * 8cm
Görünüm Beyaz toz
Ağırlık 0.3kg / kutu
Ses 1500 birim / şişe

Liporase Hyaluronidase Hyaluronic Acid Lyase Injection Filler Remover 0

 

 

 

Kullanımlar ve Yöntem

 

1. Dolguyu çıkarmak için hyaluronidaz dermal dolgu maddelerindeki hyaluronik asidi çözmek için enjekte edilebilir.

 

● 3 cc salini 1 şişe Hyaluronidase ile karıştırın, 3 cc hyaluronik asidi çözebilir.

 

● Hyaluronidaz, lidokain (ve bazen epinefrin) ile birlikte fllerın çözülmesi gereken alana enjekte edilir.

 

● Hyaluronik asit fller hemen çözünmeye başlayacak ve birkaç saat içinde vücut tarafından emilecektir.

 

 

2. Lipodissoving enjeksiyonunun etkisini artırmak için, yağ eritme enjeksiyonunun kokteyllerine hyaluronidaz eklenebilir.

 

● Yağ tahliyesi için PPC tedavisinin etkisini oluşturun: 2 ampul PPC'yi 1 şişe Liporaz ile karıştırın.

 

● Yağ tahliyesi için LLD Tedavisi (PPC tedavisi olarak) Mide yağı için: 4 ~ 6 şişe kullanın, 1 cc tuzlu suyu 1 şişe Liporaz ile karıştırın.Hasta dikey bir yatakla yağ tabakasına oturmalı ve infüze etmelidir.Her 8 ~ 10 cm için parmaklarınızla sıkın ve 26G iğne ile dikey bir yatak içinde infüze edin.Tedavi için haftada bir 2 ~ 4 kez tekrar yıkanabilir.

 

● Liporaz, PPC tedavisinin aksine, parselde daha az şişlik, iritasyon ve eziyete sahiptir.PPC ile karşılaştırıldığında, aynı bölgeye daha az miktar aşılanır, dolayısıyla hastalar için daha az acı vericidir.

 

 

3. Hiyalüronidaz, lokal anestezik difüzyonunu artırmak için sıklıkla lokal anestezik ile birleştirilir.

 

Yetişkinler, Çocuklar ve Yaşlılar Deri altı enjeksiyon (toplu deri altı enjeksiyon) Enjeksiyon veya fizyolojik salin enjeksiyonu için 1 mL suda hiyalüronidaz olarak 1.500 lU çözün ve deri altı enjeksiyona başlamadan önce veya bir tüpe enjeksiyonun başlangıcında etkilenen bölgeye enjekte edin. enjeksiyon iğnesinin yaklaşık 2 cm yukarısına.500-1000 mL bitki özü verilirken, 1.500 lU uygundur.Çocuklarda ve yaşlılarda, özellikle böbrek yetmezliği durumunda sıvıların oranı ve toplam dozu dikkatlice kontrol edilmelidir.

 

● Deri altı veya Kas Enjeksiyonu 1.500 lU Glutamatı doğrudan uygulanacak çözelti içinde çözün.

 

● Lokal Anestezik 1.500 IU Lokal Anestezik Enjeksiyonunda Çözünür.Oftalmik kullanım için, 15 IU / mL'lik bir konsantrasyon önerilir.

 

● Ekstravazasyon Eğer difüzyon topikal olmaktan ziyade meydana gelirse, 1,500 lU L. pylori'yi 1 mL su veya fizyolojik salin solüsyonu içinde çözün ve vasküler çıkıştan sonra lezyonu mümkün olan en kısa sürede infiltre edin.

 

● Hematom 1.500 lU'yu 1 mL enjeksiyonluk suda veya salin solüsyonunda çözün ve etkilenen bölgeye infiltre edin.Bu ilaç, kullanımdan hemen önce yaklaşık 1 mL enjeksiyonluk su ile uygulanacak solüsyon içinde çözülür.Deri altı enjeksiyonlar vücuttaki hücre dışı sıvı ile izotonik olmalıdır.Yaygın olarak kullanılan infüzyonlarla birleştirilebilir.Fizyolojik salin,% 0.18 sodyum klorür% 4 glikoz,% 0.45 sodyum klorür% 2.5 glikoz ve% 5 glikoz enjeksiyonu ile çok sayıda subkutan enjeksiyon bildirilmiştir.Potasyum, izotonik glukoz veya fizyolojik salin içinde 34 mmol / L'de uygulanır.Sıvı içeren sıvılar, sıvı içermeyen sıvılardan daha uygundur ve çok hızlı enjekte edilmemelidir.Morfin, diamorfin, hidromorfin, klorpromazin, metoklopramid, promazin, deksametazon, lokal anestetikler ve epinefrin ile kombinasyon halinde kullanılır.

 

 

 

Dikkat

 

● Hyaluronik asit enzimi botulinum toksini enjeksiyonundan sonraki 48 saat içinde enjekte edilemez çünkü hyaluronik asit enzimi botulinum toksininin şiddetli difüzyonunu teşvik eder.

 

● Bazı akut ve kronik hastalıklardan kaçınmak için, özellikle alerji öyküsü olan konuklar olmak üzere, ağızdan alınan bazı ilaçlar hala bulunmaktadır.

 

● Hyaluronik asit enjeksiyonu ile hyaluronik asit enjeksiyonu arasındaki süre genellikle bir haftalık aralıklarla güvenlidir.Acil bir durum meydana gelirse, aralık 72 saattir.Bu, ilacın emilimi ile ilgilidir.

 

● Aşırı doz tedavisi;

Aşırı enjeksiyon lokal ödem, alerjik belirtilere neden olabilir: kızarıklık, mide bulantısı, kusma, baş dönmesi, hızlı kalp atışı ve kan basıncında azalma.Derhal ilacı bırakın ve destekleyici tedaviyi kullanın.İlk yardım adrenalin, kortikosteroidler ve antihistaminikler kullanılabilir.

 

● Çözündürülmüş cilt testi;

Lizin deri testi, 5 dakika içinde 20-30 dakika süren yalancı ayak döküntüsü ve pozitif olarak gösterilen kaşıntı hissi gibi 150u / ml konsantrasyonunda sıvının 0.02ml intradermal enjeksiyonunu alın.Ancak geçici eritem, vazodilatasyona bağlı olarak lokal olarak oluşur ve pozitif değildir.

 

 

 

Efektleri Kullanma

Liporase Hyaluronidase Hyaluronic Acid Lyase Injection Filler Remover 1

Liporase Hyaluronidase Hyaluronic Acid Lyase Injection Filler Remover 2

Liporase Hyaluronidase Hyaluronic Acid Lyase Injection Filler Remover 3

 

 

 

 

Paketleme ve Teslimat

 

Liporase Hyaluronidase Hyaluronic Acid Lyase Injection Filler Remover 4

 

 

RFQ

 

S: MOQ nedir?

A: Adedi sadece bir KUTU!

 

S: Tedavi seansı ne kadar sürer?

C: Liporase Hyaluronidase enjeksiyonu ile tedavi edilmesi çok hızlı ve kolay bir işlemdir.Tedavi hemen yapılabilir.Bir tedavi genellikle 30 dakika sürer.

 

S: Malları almam ne kadar sürer?

A: Yaklaşık 3-7gün

 

Liporase Hyaluronidase Hyaluronic Acid Lyase Injection Filler Remover 5

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Liporase Hyaluronidase Hyaluronic Acid Lyase Injection Filler Remover bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.