Çin Hyaluronik Asit Dermal Filler Üretici

Yaşlanma Karşıtı ve Yeniden Şekillendirici Yüz Konturu İçin Fosyderm 2ml Derin Çizgi Dolgusu

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: China
Marka adı: Fosyderm
Sertifika: CE/ISO
Model Number: Deep
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1 box
Fiyat: USD28/Box-USD35/Box
Packaging Details: 1.One Prefilled Syringe with Two Sterile BD Needles 2.One syringe and two needles in a PVC Blister. 3.Aluminum foil + carton
Delivery Time: 3-5 days
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal,Alibaba,Bank Transfer
Supply Ability: 50,000 Box/Week
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Product name: Fosyderm 2ml Deep Line Filler For Anti Aging And Reshape Facial Contour Function: Reshape Facial Contour
Material: 100% Hyaluronic Acid Application: Face
Color: Transparent Duration: 8-12 months
Type: Fine,Derm,Deep,Subskin Form: Gel
Concentration: 24mg/ml Volume: 1ml,2ml

Ürün Açıklaması

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------

Yaşlanma Karşıtı ve Yeniden Şekillendirici Yüz Konturu İçin Fosyderm 2ml Derin Çizgi Dolgu

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------------

 

 

 

Ürün Açıklaması

 

♦ Hyaluronik Asit Dolgu Nedir?

Fosyderm injectable gel is a colorless hyaluronic acid gel and is injected into facial tissue to smooth wrinkles and folds, especially around the nose and mouth. Fosiderm enjekte edilebilir jel renksiz bir hiyalüronik asit jelidir ve özellikle burun ve ağız çevresindeki kırışıklıkları ve kıvrımları düzeltmek için yüz dokusuna enjekte edilir. Hyaluronic acid is a naturally occuring sugar found in the human body. Hyaluronik asit, insan vücudunda bulunan doğal olarak oluşan bir şekerdir. The role of hyaluronic acid in the skin is to deliver nutrients, hydrate the skin by holding in water, and to act as a cushioning agent. Hyaluronik asidin derideki rolü besin maddelerini iletmek, cildi suda tutarak nemlendirmek ve yastıklama maddesi olarak hareket etmektir.

Ayrıca meme veya kalça büyütme için 10ml ve 20ml Subskin hyaluronik asit dolgu maddesine sahibiz.
 

♦ Ne doz yapıyor?

Fosiderm Hyaluronik Asit Dolgular geçici olarak yüz dokusuna hacim kazandırır ve yüze daha pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

 

Nasıl kullanılır?

Fosiderm Hyaluronik Asit Dolgu Maddeleri, yüzdeki ciddi kırışıklıkların ve kıvrımların meydana geldiği yüz dokusu bölgelerine enjekte edilebilir, cilde geçici olarak hacim ekler ve daha pürüzsüz bir yüzeyin görünmesine neden olabilir.

 

♦ ne kadar sürebilir?
Dünyadaki 8 yıllık müşterilerimizin geri bildirimlerine göre, yaklaşık 8-12 ay sürebilir.Farklı vücut yapısı ve günlük davranışları olan farklı hastalara bağlıdır.

 

♦ yararlı Yaşam:2 yıl

♦ enjeksiyon Alanı:Derin kırışıklıklar, nazolabial kıvrımlar, yanak, çene, burun ...

  Lido enjeksiyon sırasında ağrıyı hafifletebilir.2ml Derin Hatlı Hyaluronik Asit Dolgu % 0.3 Lido

 

 

Yaşlanma Karşıtı ve Yeniden Şekillendirici Yüz Konturu İçin Fosyderm 2ml Derin Çizgi Dolgusu

 

 

 

Fosyderm Derin Çizgi 1ml / 2ml

 

Bileşen:Çapraz Bağlı HA Dermal Dolgu

HA Konsantrasyonu:24 mg / ml
Parçacık boyutu:0.28-0.5mm
Süre:8-12 ay

iğneler:2*26G BD
İşlev:Nazolabial kıvrımlar, Yüz konturu, çene ve yanak, büyütme vb.Gibi derin kırışıklıkları doldurun.

 

 

Önce sonra

 

Yaşlanma Karşıtı ve Yeniden Şekillendirici Yüz Konturu İçin Fosyderm 2ml Derin Çizgi Dolgusu

 

Diğer ürünler

1.Juvederm Dermal Dolgu Maddesi

2.botoks

3.Dudak Dolgusu

4.Kırışıklık Dolgusu

5.Restylane Dermal Filler

6.Göğüs Kalça Dermal Dolgu

 

Yaşlanma Karşıtı ve Yeniden Şekillendirici Yüz Konturu İçin Fosyderm 2ml Derin Çizgi Dolgusu

 

Şirketimiz
 

Fosyderm is a professional company focusing on the development of medical and treating signs of aging.They are composed of cross-linked hyaluronic acid from a non animal-based ha gel. Fosyderm, tıbbi ve yaşlanma belirtilerinin tedavisine odaklanan profesyonel bir şirkettir. Hayvan bazlı olmayan bir jelden çapraz bağlı hiyalüronik asitten oluşurlar. The gal is clear, cre developed to smooth outlines and wrinkle, shape facial contour and add volume to lip.We have Ce Certificate. Gal açıktır, ana hatları düzeltmek ve kırışıklıkları gidermek, yüz konturunu şekillendirmek ve dudağa hacim eklemek için geliştirilmiştir. Ce sertifikasına sahibiz.

 
SSS
 
S: What is the MOQ ? : ADEDI nedir? Can I mix with different models? Farklı modellerle karışabilir miyim?
bir: MOQ is only one piece! : ADEDI sadece tek parça! You can mix with different models. Farklı modellerle karıştırabilirsiniz.

S: Fosyderm Hyaluronik Asit jel enjeksiyonu güvenli midir?
bir: There are very few risks linked to the treatment of Fosyderm Hyaluronic Acid gel injection,partly because hyaluronic acid naturally occurs in body and it is broken down by body. : Kısmen hiyalüronik asit vücutta doğal olarak oluştuğu ve vücut tarafından parçalandığı için Fosyderm Hyaluronik Asit jel enjeksiyonunun tedavisine bağlı çok az risk vardır. None of it remains in skin so that the skin does not suffer any damage. Hiçbiri deride kalmaz, böylece cildin herhangi bir hasarı olmaz.

S: Hyaluronik asidin etkisi ne kadar sürer?
bir:Treatment's effect is different for each person. : Tedavinin etkisi her insan için farklıdır. In a clinical study, the treatment results lasted for 1 year after the first treatment session, for most of the patients,touch-up treatment can maintain the desired effect. Klinik bir çalışmada, tedavi sonuçları ilk tedavi seansından sonra 1 yıl sürdü, hastaların çoğunda rötuş tedavisi istenen etkiyi koruyabilir.

S : Tedavi seansı ne kadar sürecek?
bir: It is a very quick and easy process to be treated by Fosyderm Hyaluronic Acid gel injection . : Fosyderm Hyaluronik Asit jel enjeksiyonuyla tedavi edilmesi çok hızlı ve kolay bir işlemdir. As no pre-test needed, the treatment can be carried out immediately. Ön test gerekli olmadığından, tedavi hemen gerçekleştirilebilir. A treatment generally takes 30 minutes. Bir tedavi genellikle 30 dakika sürer.

S: Hyaluronik asit enjeksiyonu acıyor mu?
bir: Most people find hyaluronic acid gel injection relatively painless. : Çoğu insan hyaluronik asit jel enjeksiyonunu nispeten ağrısız bulur. They may prick a little. Biraz iğneleyebilirler. If you like, a topical anaesthetic can be applied to the area being treated prior to your procedure. İsterseniz işlemden önce tedavi edilen bölgeye topikal bir anestezi uygulanabilir. When enhancing the lips, local anaesthetic injection is often used. Dudakları geliştirirken, lokal anestezik enjeksiyon sıklıkla kullanılır.

S: Malları almam ne kadar sürer?
bir: Yaklaşık 3-7gün
 
WhatsApp'ım: + 86-155 52856662
E-posta: sales05@shinefiller.com
Ad: Amber

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz