Çin Hyaluronik Asit Dermal Filler Üretici

Mikroiğneleme için enjekte edilebilir hyaluronik asit mezoterapi serumu Liquide mezo çözeltileri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Fosyderm
Sertifika: CE ISO
Model numarası: 3AA + 18AA, 18AA +
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 şişe
Fiyat: usd 7~14 per bottle
Ambalaj bilgileri: şişelenmiş paket
Teslim süresi: 5 ~ 7 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Haftada 5000 kutu
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

kullanım: yüz Ana malzeme: çapraz bağlı olmayan hyaluronik asit
özellik: Nemlendirici, Anti-Kırışıklık, Besleyici Form: Sıvı
Ürün adı: mezoterapi çözümleri Cilt tipi: Tüm cilt tipleri
renk: Şeffaf Ses: 2.5ml / şişe 5ml / şişe

Ürün Açıklaması

Fosiderm mezoterapi serumu Cilt yenilenmesini aktive ederek, hedeflenen yenilikçi yaşlanma karşıtı tedaviler için tasarlanmış serumdur.
processes essential to maintain its youthful appearance. genç görünümünü korumak için gerekli süreçler. Recommended for skin of all ages. Her yaştan cilt için önerilir.

 

Ürün adı
Fosyderm Cilt Gençleştirme çözümü / mezoterapi serumu
Ana malzeme
çapraz bağlı olmayan hyaluronik asit
Ha Endişe
20 mg / ml
paket
2.5ml veya 5ml * 5 vails / set
Son kullanma tarihi
2 yıl
Türleri Temel (2.5 ml); 3AA + (5 mi), 18AA (5 mi), 18AA + (5 mi)

Mikroiğneleme için enjekte edilebilir hyaluronik asit mezoterapi serumu Liquide mezo çözeltileri

Belirteçler:
* Cilt pigmentasyonunun azaltılması.
* Cilt kırışıklıklarının azaltılması.
* Cildin parlaklığını canlandırır.
* Yüz veya vücut.


Kullanım için talimatlar
Topikal kullanım veya mikro iğne merdanesi ile enjeksiyon.

Mikroiğneleme için enjekte edilebilir hyaluronik asit mezoterapi serumu Liquide mezo çözeltileri


Uygulama
Mezoterapi, Foto gençleştirme, lazer kozmetik cilt bakımı ve her türlü cilt bakımı için
plastik cerrahi sonrası cilt bakımı.

 

Tedavi süreci

1, Derin temizlik: tedaviden önce cilt atıklarını ve kozmetik ürünlerini çıkarın

2, Anestezi: anestezi uygulayın ve tedavi için hazırlayın

3, mezo tabancası, derma rulo veya derma kalem ile enjeksiyon (Hassas cilt bu ürünü kullanmadan önce kulağın arkasında test edilmelidir.)

4, Maske Uygula: Uygulamadan sonra hemen buz maskesi kullanın, hafif şişliği azaltabilir

 

After the mesotherapy treatment, there will be a small reaction in the skin. Mezoterapi tedavisinden sonra ciltte küçük bir reaksiyon olacaktır. For example, some people will have a light bruise or redness, which is a normal reaction and will disappear in 2-3 days. Örneğin, bazı insanlar normal bir reaksiyon olan ve 2-3 gün içinde kaybolacak hafif bir çürük veya kızarıklığa sahip olacaktır. the best results will be seen after 2-3 weeks. en iyi sonuçlar 2-3 hafta sonra görülecektir.

 

Bir tedavi süreci olarak arka arkaya üç enjeksiyon öneririz. Bir enjeksiyondan 2-3 hafta sonra ikinci bir enjeksiyon yapılması tavsiye edilir ve ikinci ve üçüncü enjeksiyonlar arasındaki süre, yaklaşık bir ay kadar biraz daha uzun olabilir. Enjeksiyonlar, etki yaklaşık 1 yıl boyunca korunabilir, ancak bireyin anayasasına, cildin kalitesine ve yaşam tarzının korunmasına bağlı olarak farklı olabilir.

 

TT

1. ne kadar sürebilir?

Skin changes are a gradual process, especially for dry and dehydrated skin.In general,continuous injection three times for one course of treatment.A second injection is given one month after the first injection,the third injection is given one month later. Cilt değişiklikleri, özellikle kuru ve susuz ciltler için aşamalı bir süreçtir.Genel olarak, bir tedavi süreci için üç kez sürekli enjeksiyon İlk enjeksiyondan bir ay sonra ikinci bir enjeksiyon yapılır, bir ay sonra üçüncü enjeksiyon verilir. An injection can be given every three months after a course of treatment. Bir tedaviden sonra her üç ayda bir enjeksiyon yapılabilir. It can stay hydrated all the time. Her zaman sulu kalabilir.
 
2. enjeksiyondan sonra nelere dikkat etmeliyim?
1) tedavi bölgesi onarım prosedürlerinden sonra (maskeleme, güzellik bakımı vb.), Ayrıntılar için lütfen sağlık personeline danışın.
2). 2). The treatment area should be gently cleaned within two days after treatment to avoid exertion. Uygulama alanı, efordan kaçınmak için tedaviden sonraki iki gün içinde hafifçe temizlenmelidir.
3). 3). Do not use ointments or cosmetics to wipe the treatment area after surgery, and do not touch the treatment area with your hands to reduce the chance of infection. Ameliyattan sonra tedavi alanını silmek için merhem veya kozmetik kullanmayın ve enfeksiyon olasılığını azaltmak için tedavi alanına elinizle dokunmayın.
4). 4). Avoid high temperature and hot and humid environment, and should not be exposed to sunlight for a long time. Yüksek sıcaklık, sıcak ve nemli ortamlardan kaçının ve uzun süre güneş ışığına maruz bırakmayın.
5). 5). Try to avoid sauna or strenuous exercise within 5 days after the injection. Enjeksiyondan sonraki 5 gün içinde sauna veya yorucu egzersizlerden kaçının.
6). 6). Smoking and drinking are prohibited within one week after the injection. Enjeksiyondan sonraki bir hafta içinde sigara içmek ve içmek yasaktır.
 
3. Dermal dolgu ile mezoterapi serumu arasındaki fark nedir?
There is a difference. Bir fark var. Molecular size and structure are closely related to its functional characteristics. Moleküler boyut ve yapı fonksiyonel özellikleri ile yakından ilişkilidir.
Mikro şekillendirme için kullanılan dermal dolgu çapraz bağlanmıştır, böylece cilde girdikten sonra belirli bir hacme ulaşabilir. Enjeksiyondan sonra daha uzun sürebilir ve bolluk veya düzeltme gerektiren parçaları destekleyebilir.
The mesotherapy serum is non-cross-linked hyaluronic acid into the dermis layer, which is a superficial injection. Mezoterapi serumu, yüzeysel bir enjeksiyon olan dermis tabakasına çapraz bağlı olmayan hiyalüronik asittir. There is no protrusion on the surface of the skin after injection. Enjeksiyondan sonra cildin yüzeyinde herhangi bir çıkıntı yoktur.
 
4. sizinle iletişim kurmak için nasıl?
Lütfen whatsapp'ımı ekle: +8613953832710
Bana e-postayı gönder:sales02@shinefiller.com

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz