Çin Hyaluronik Asit Dermal Filler Üretici

Dermal Filler Hyaluronik Asit Meme Kalça Enjeksiyonu Çapraz Bağlı HA Dolgu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Fosyderm
Sertifika: CE ISO
Model numarası: Derialtı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 kutu
Fiyat: usd 25~125 box
Ambalaj bilgileri:
Teslim süresi:
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini:
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

ad: Fosiderm çapraz bağlı hyaluronik asit enjeksiyonu içerik: 24 mg / ml
kullanım: göğüs, kalça ve penis büyütme Raf ömrü: 2 yıl
Form: jel Malzeme: çapraz bağlı ha dolgu maddesi

Ürün Açıklaması

 

Enjekte edilebilir Dermal Filler Hyaluronik Asit Meme ve Kalça Enjeksiyonu satın almak

 

Dört tip Hyaluronik asit dermal dolgu kaynağı sunuyoruz: İnce / Deri / Derin / Subskin,these four types are particularly suited to treatment with fillers: Superficial wrinkles, eg crow's feet or upper lip wrinkles, moderate to deeper wrinkles, eg forehead lines, wrinkles around the nose and mouth,breast and butt enlargement. , bu dört tip özellikle dolgu maddeleri ile tedaviye uygundur: Yüzeysel kırışıklıklar, örneğin karga ayakları veya üst dudak kırışıklıkları, orta ila daha derin kırışıklıklar, örneğin alın çizgileri, burun ve ağız çevresindeki kırışıklıklar, göğüs ve popo genişlemesi. These new products are ideally suited to increasing lip volume or improving contours. Bu yeni ürünler, dudak hacmini arttırmak veya konturları iyileştirmek için idealdir.

 

Yüksek Teknoloji Enjekte Edilebilir Sınıf Hyaluronik Asit Tozu'nun 15 yıldan fazla ileri üretim tecrübesi ile, Çin pazarında, hayvansal kökenli ve Daha uzun ömürlü, süper etki için Alman üretim çapraz bağlama teknolojileri ve çoğunlukla vücut için güvenlidir.

Dermal Filler Hyaluronik Asit Meme Kalça Enjeksiyonu Çapraz Bağlı HA Dolgu

Fosiderm hyaluronik asit dermal dolgu
tip derialtı (10ml / 20ml)
konsantrasyon 24 mg / ml
tedavi brest. brest. buttock, penis enlargement kalça, penis büyütme
süre 6-18 ay
Menşei Hayvan Dışı
paket PVC blisterde bir adet önceden doldurulmuş BD şırınga ve iki BD iğnesi
Depolama Oda Sıcaklığı

 

 

Dermal Filler Hyaluronik Asit Meme Kalça Enjeksiyonu Çapraz Bağlı HA Dolgu

S: Does Hyaluronic acid can cause allergy? : Hyaluronik asit alerjiye neden olabilir mi? Have allergic source? Alerjik kaynağınız var mı?
bir: No !! : Hayır !! No-animal cross-linked hyaluronic acid filler, unlike rooster - derive hyaluronic acids and bovine collagen items, Our Fosyderm dermal filler is free from animal proteins ,this effectively avoids any risk of animal -based disease tranmissious or allergic reactions to animal proteins. Hayvansal olmayan çapraz bağlı hyaluronik asit dolgu maddesi, horozdan farklı olarak - hyaluronik asitler ve sığır kollajen maddelerini türetir, Fosyderm dermal dolgu maddesimiz hayvan proteinlerinden arındırılmıştır, bu da hayvan bazlı hastalıklara zarar veren veya hayvan proteinlerine alerjik reaksiyon riskini etkili bir şekilde önler.
S: Hyaluronik asit dermal dolgu maddeleri güvenli midir?
bir: Evet Biyo-fermantasyon, yüksek kalite ile tutulan çapraz bağlı hyaluronik asit ve hayvansal kaynaklı olmayan, cildinkine yakın stabilize pH ve ozmolarite, ödem ve şişme riskini azaltır
S: Hyaluronik asit yan etkileri nedir?
bir: Yan etki yok, yüksek kalite, daha az invaziv Kırışıklıkları doldurun ve yüz ifadesini engellemeden cildinizi pürüzsüz hale getirin.
S: Hyaluronik asit enjeksiyonundan sonra faikal maske kullanabilir miyim?
bir: Tavsiyemiz, 48 saate kadar hidropatik Maske (buz yüz maskesi) kullanmak değildir.
S: Neden hyaluronik asit enjeksiyonundan sonra Enjeksiyon bölgesinde kızarıklık, kaşıntı?
bir: If Slight redness, itching , swelling, soft touch feeling on injection area exist after injecting. : Enjeksiyondan sonra enjeksiyon bölgesinde hafif kızarıklık, kaşıntı, şişme, yumuşak dokunma hissi varsa. It is normal .and all of these situations will disappear in a couple of 7 days .if these situations continue. Bu normaldir ve tüm bu durumlar birkaç 7 gün içinde kaybolacaktır. Bu durumlar devam ederse. Please consult your doctor to get solution Çözüm almak için lütfen doktorunuza danışın
S: Hyaluronik asit enjeksiyonundan sonra dudaklar neden doğal değil?
bir: Dudak büyütmede şişlik diğer yüz enjeksiyonlarından daha uzun sürecek, bazı tedaviler bir hafta sürecek, bu süre zarfında, dudak doğal görünmüyor, bu yüzden size hatırlatmak, bu nihai etki değil. Ve dudağa doğrudan dokunmayın 6 saat içinde dudak geliştirme ameliyatı yaptıktan sonra, su ve sabun kullanarak yumuşak bir şekilde yıkayabilir.
S: Dermal dolgu enjeksiyonundan sonra güneşlenebilir veya yüzebilir miyim?
bir: İlk şişlik ve kızarıklık kaybolmadan önce aşırı sıcak veya aşırı soğuk bölgeye dokunmasına izin verilmez.
S: Aspirin veya diğer benzer ilaçları dermal dolgu enjeksiyonundan sonra alabilir miyim?
bir: Müşteri Aspirin veya diğer benzer ilaçları kullanıyorsa ve enjeksiyon bölgesinde çürük veya kanama olasılığı artarsa, lütfen bu ilaçları sabit hale gelene kadar geçici olarak almayın.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz