Çin Hyaluronik Asit Dermal Filler Üretici

Burun için Temizle Fosyderm Yüz Çene Hyaluronik Asit Dermal Filler BD Şırınga

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Fosyderm
Sertifika: CE ISO
Model numarası: derin
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 kutu
Fiyat: usd 25~35 box
Ambalaj bilgileri: 1. İki Steril BD İğneli Bir Önceden Doldurulmuş Şırınga 2. Bir PVC Blisterde bir şırınga ve iki iğne
Teslim süresi: 5 ~ 7 gün
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Haftada 5000 kutu
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Ürün adı: Hyaluronik Asit Jeli İşlevi: şekil yüz dağılımı
Malzeme: Çapraz bağlı Sodyum Hyaluronat Uygulama: Dudak geliştirme, Boyun
renk: Şeffaf süre: 6-18 ay
tip: Derm, Derin, İnce, Alt-Q Form: Hyaluronik asit jeli
kullanım: Cilt dolgu / Yüz dolgu / Hyaluronik asit dolgu / Güzellik ürünü OEM: Oem kabul
Ha konsantrasyonu: 24 mg / ml özellik: Emniyet
Ses: 1ml 2ml 10ml paketleme: İki iğne ile bir önceden doldurulmuş şırınga.

Ürün Açıklaması

 

Fosiderm Çapraz Bağlı Hylauronik Asit Dermal Filler Jel Enjeksiyonu CE ISO Onaylandı 1ml / 2ml / 10ml / 20ml / 50ml

 
Did you know that many signs of aging can be traced back to volume loss and thinning tissue, resulting in wrinkles and an appearance of the “face falling”? Yaşlanma belirtilerinin çoğunun hacim kaybı ve incelme dokusuna kadar takip edilebileceğini biliyor muydunuz, bu da kırışıklıklara ve “yüzün düşmesine” neden oluyor mu? Fosyderm allows us to customize a treatment to smooth, lift, soften, and fill, leaving every patient looking refreshed and beautiful. Fosyderm, her hastayı tazelenmiş ve güzel görünmesini sağlayarak pürüzsüzleştirmek, kaldırmak, yumuşatmak ve doldurmak için bir tedaviyi özelleştirmemizi sağlar.
Dermal fillers are made up of a sugar molecule, hyaluronic acid which is naturally found in the body's collagen. Dermal dolgu maddeleri, vücudun kolajeninde doğal olarak bulunan bir şeker molekülü olan hyaluronik asitten oluşur. This molecule is attached to a gel matrix and cross-linked to create different densities that are used for different effects. Bu molekül bir jel matrisine bağlanır ve farklı efektler için kullanılan farklı yoğunlukları oluşturmak için çapraz bağlanır.
The filler is injected precisely where needed to contour, add volume and shape the face to restore a smoother, more youthful and rested appearance. Dolgu, daha pürüzsüz, daha genç ve dinlenmiş bir görünümü geri yüklemek için konturlamak, hacim eklemek ve yüzü şekillendirmek için gereken yere enjekte edilir. Depending upon the type of filler used and the area treatment, results typically last 6 to 12 months, or longer. Kullanılan dolgu maddesinin türüne ve alan tedavisine bağlı olarak, sonuçlar tipik olarak 6 ila 12 ay veya daha uzun sürer.

 
Ayrıntılar:

Dolgu Tipi İnce deri Derin derialtı
konsantrasyon 24 mg / ml 24 mg / ml 24 mg / ml 24 mg / ml
Partikül boyutu (mm) 0.10 - 0.15 0.15 - 0.28 0.28 - 0.5 0,5 - 1,25
Önerilen endikasyonlar Endişe hatları, periobital çizgiler, perioral çizgiler gibi ince yüzeysel çizgiler Moderate wrinkles, such as glabellar, oral commissures. Glabellar, oral commissures gibi orta kırışıklıklar. Lips: fullness, pouting and vermilion border Dudaklar: Dolgunluk, somurtarak ve vermilyon sınırı Nazolabial kıvrımlar gibi derin yüz kırışıklıkları ve kıvrımlar, yüz hatlarını şekillendirme, örneğin yanaklar dolgunluğu, çene ve dudak büyütme Büyük derin kırışıklıklar ve kıvrımlar, el, kalça ve göğsü cervicalis pars kırışıklıkları doldurabilir.
süre 6-12 ay 6-12 ay 6-12 ay 6-12 ay
Raf ömrü 2 yıl 2 yıl 2 yıl 2 yıl
Depolama Oda sıcaklığı

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Burun için Temizle Fosyderm Yüz Çene Hyaluronik Asit Dermal Filler BD Şırınga
 
Burun için Temizle Fosyderm Yüz Çene Hyaluronik Asit Dermal Filler BD Şırınga
 
 
 
 
 
Burun için Temizle Fosyderm Yüz Çene Hyaluronik Asit Dermal Filler BD Şırınga
 
 
 
 
Burun için Temizle Fosyderm Yüz Çene Hyaluronik Asit Dermal Filler BD ŞırıngaBurun için Temizle Fosyderm Yüz Çene Hyaluronik Asit Dermal Filler BD ŞırıngaBurun için Temizle Fosyderm Yüz Çene Hyaluronik Asit Dermal Filler BD Şırınga
Dolgu maddesi aşağıdakiler için etkili bir şekilde kullanılır:

• Burun ve ağız dahil yüzün herhangi bir yerinde ince çizgileri ve kırışıklıkları düzeltin (kukla çizgileri, gülümseme çizgileri ve parantezler)
• Dudakları dolgunlaştırır ve güçlendirir, çizgileri azaltır
• Yanakları veya tapınakları batırmak için hacmi geliştirin ve geri yükleyin ve denge ve boyut ekleyerek yüz özellikleri arasında simetriyi iyileştirin
• Yorgun Gözleri Yenile
• Ellerinizi gençleştirin

 
Firmamız (Jinan Fosychan uluslararası ticaret Co, Ltd).
Jinan Fosychan international trading Co., Ltd. is located in beautiful town, Jinan City in Shandong Province. Jinan Fosychan uluslararası ticaret Co, Ltd güzel kasaba, Shandong Eyaleti Jinan Şehir bulunmaktadır. It is a biotechnology enterprise specialized in the research, production and sale of pharmaceutical intermediate, beauty products and medical apparatus and instruments. Bu ilaç ara, güzellik ürünleri ve tıbbi cihaz ve aletlerin araştırma, üretim ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir biyoteknoloji kuruluştur.
The establishment of professional technical team, GMP production plant, complete and strict testing system has guaranteed stable and advanced manufacturing technique. Profesyonel teknik ekip kurulması, GMP üretim tesisi, tam ve sıkı test sistemi istikrarlı ve gelişmiş üretim tekniği garanti etti. The high quality, integrity and global marketing network enable our company to win high praise home and abroad including in Europe, America, Oceania and Southeast Asia. Yüksek kalite, bütünlük ve küresel pazarlama ağı, firmamızın Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Güneydoğu Asya da dahil olmak üzere yurtiçinde ve yurtdışında yüksek övgü kazanmasını sağlar. Since the establishment, our company insists on the business tenet of "develop on science and reputation first". Kuruluşundan bu yana, şirket "ilk bilim ve itibar geliştirmek" iş inanç ısrar ediyor. Relying on powerful production base, our products are welcome by domestic customers. Güçlü üretim üssü dayanarak, ürünlerimiz yerli müşteriler tarafından bekliyoruz.
Jinan Fosychan uluslararası ticaret Ltd işbirliği, karşılıklı yarar ve parlaklık için yerli ve yabancı müşterileri ile birlikte çalışmaya hazır!
 
hizmetlerimiz
Müşterilerin ihtiyaçlarına göre en uygun Fosyderm dermal implant tiplerini öneriyoruz.
Müşterilerin ilk önce Fosyderm dermal implantını denemeleri için küçük miktar siparişlerini kabul ediyoruz.
En rekabetçi fiyat ile en kaliteli ürünleri sunuyoruz, sipariş daha büyük, indirim daha büyük.
Biz müşteriler makbuz kadar nakliye sonra dermal implant izlemek ve müşterilerin gümrükleme bitirmek yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.
Müşterilere özel etiketler, markalar ve paket ile OEM hizmeti sunuyoruz.

 
SSS

Q: ADEDI nedir?
A : We welcome small quantity for testing. A: Biz test için küçük bir miktar hoş geldiniz. MOQ is only one piece! ADEDI sadece bir parça!
Q : Can I mix different models? S: Farklı modelleri karıştırabilir miyim? A Sure! Elbette! Q Can I add or delete items from my order if I change my mind? S Fikrimi değiştirirsem siparişime ürün ekleyebilir veya silebilir miyim?
C: Evet!
Q : Can I put my own logo (OEM)? S: Kendi logomu (OEM) koyabilir miyim? A Yes! Evet! Q When you ship my order? S Siparişimi gönderdiğinizde?
A : Normally 2 days after receiving your payment, but it can be negotiated based on order quantity. A: Normalde ödemenizi aldıktan sonra 2 gün, ama sipariş miktarına göre müzakere edilebilir. Hope you could understand! Umarım anlayabilirsin!
Q: son kullanma süresi hakkında nasıl?
C: İki yıl!
S: Üretim kalitesini nasıl garanti edebilirsiniz?
A : We have 12-year experience. A: Biz 12 yıllık deneyime sahip. We have strictly quality control system in our production process. Üretim sürecimizde kesinlikle kalite kontrol sistemimiz var. We have 4 times inspection for each finished product before package. Paketten önce her bitmiş ürün için 4 kez muayene var.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz