Çin Hyaluronik Asit Dermal Filler Üretici

Yüz Enjeksiyonu için Fosyderm 1ml 2ml İnce Hyaluronik Asit Kırışıklık Doldurma

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong
Marka adı: Fosyderm
Sertifika: CE ISO
Model numarası: GÜZEL
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: usd 20~35 piece
Ambalaj bilgileri: 1. İki Steril BD İğneye Sahip Bir Önceden Doldurulmuş Şırınga 2. PVC Blister içinde bir şırınga ve i
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal.
Yetenek temini: Haftada 5000 parça

Detay Bilgi

Malzeme: Hyaluronik asit jeli İşlevi: Kırışıklık kaldırmak
Renk: şeffaf Türü: Enjekte Filler
Sertifika: CE ISO Uygulama: yüz
Özelliği: kolay kullanım Marka adı: Fosyderm
Vurgulamak:

hyaluronic acid injections for wrinkles

,

dermal fillers for wrinkles

Ürün Açıklaması

Yüz Enjeksiyonu için Fosyderm 1ml 2ml İnce Hyaluronik Asit Kırışıklık Doldurma

Hiyalüronik asit

Aynı zamanda, uronik asit, hyaluronik asit olarak da bilinen D-glukronik asit ve N-asetilglukosaminden oluşan hyaluronan, temel yapı, glukosaminden oluşan iki disakarit ünitesi D-glukuronik asit ve N-asetil A'dan müteşekkildir. Diğer mukopolisakaritlerin aksine, kükürt içermez. Hyaluronik molekülleri, günümüzde tanınan en iyi nemlendirici bileşen olan ve cilt bakım ürünlerinde ve kozmetik ürünlerinde yaygın olarak kullanılan 500'den fazla su taşıyabilir.

Ana maddeler

Hyaluronik asit, bir asit mukopolisakkaritidir. 1934'te, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Columbia Üniversitesi'nde oftalmoloji profesörü olan Meyer, ilk önce maddeyi sığır gözünün vitrözünden izole etti. Eşsiz moleküler yapısı ve fizikokimyasal özellikleri ile hyaluronik asit, vücutta, eklemlerin yağlanması, kan damarı duvarlarının geçirgenliğinin düzenlenmesi, protein, su ve elektrolit difüzyonu ve çalışmasının düzenlenmesi ve yara iyileşmesinin desteklenmesi gibi çeşitli önemli fizyolojik fonksiyonlar gösterir. Hyaluronik asidin özel bir su tutma etkisine sahip olması ve doğada bulunan en nemlendirici madde olması özellikle önemlidir. İdeal doğal nemlendirme faktörü (NMF, örneğin:% 2 saf hyaluronik asit) olarak adlandırılır. Asit sulu çözeltisi,% 98'lik nemi sıkıca koruyabilir. Hyaluronik asit çok işlevli bir substrattır ve hyaluronik asit (hyaluronik asit) HA, insan vücudunun çeşitli yerlerinde yaygın şekilde dağılmıştır. Deri ayrıca büyük miktarda hyaluronik asit içerir. İnsan cildinin olgunlaşması ve yaşlanma süreci Aynı zamanda cildin besin metabolizmasını artırabilen, cildi yumuşak, pürüzsüz, kırışıksız hale getirebilen, elastikiyeti artıran, yaşlanmayı önleyen ve iyi bir transdermal emilim arttırıcı olan hyaluronik asit içeriği ve metabolizmasıyla birlikte değişir. nemlendirici olarak aynı zamanda. Diğer besin maddelerinin kombinasyonu, besin maddelerinin emilimini teşvik edebilir.

kullanım

Klinik değeri yüksek olan biyokimyasal ilaçlar, kristal implantasyonu, kornea nakli ve anti-glokom ameliyatı gibi çeşitli oftalmik işlemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, artrit tedavisi ve yara iyileşmesini hızlandırmak için de kullanılabilir. Cildi korumak için kozmetiklerde kullanılabilir. Cildi nemli ve pürüzsüz, hassas ve hassas, elastik, kırışıklık karşıtı, kırışıklık karşıtı, güzellik bakımı ve cildin fizyolojik işlevini eski haline getirebilir.

fonksiyon

Hyaluronik asidin ana fonksiyonları aşağıdaki gibidir:
1, eklem fonksiyonunu geliştirmek
2, doğal nemlendirici yağlayıcı
3, arteriyoskleroz, nabız bozuklukları ve beyin atrofisi oluşumunu önlemek için.

Hyaluronik asit (hyaluronik asit) HA, insan derisi epidermisi ve dermisinin ana matris bileşenlerinden biridir. Fizyolojik işlevi suyun hücre içi boşluğa girmesini sağlamak ve hücreleri birbirine bağlayan ve normal bir rol oynayan bir protein jeli oluşturmak için proteinlerle birleşmesidir. Hücre metabolizması, hücre nemini korumada, hücreleri patojenlerden korumada, cilt dokusunun iyileşmesini hızlandırmakta, yara iyileşmesini ve yenilenmesini iyileştirmekte, yara izini azaltmada ve bağışıklığı arttırmada rol oynar. Aynı zamanda, hyaluronik asit, özellikle embriyonik dokularda çoğalan hücrelerin ve göç eden hücrelerin hücre dışı matrisinin ana bileşenidir. Hyaluronik asidin doğal özellikleri nedeniyle, hücreler birbirlerinden ayrı tutularak hücrelerin taşınmasını ve çoğalmasını kolaylaştırır ve hücre farklılaşmasını önler. Gelişme sırasında, hyaluronik asit, hücrelerin çoğalmadan veya yerlerine geçmeden önce erken farklılaşmasını engelliyor gibi görünmektedir. Tıpta, hyaluronik asit (hyaluronik asit) HA, steroid olmayan anti-enflamatuar ilaçlarda, artrit tedavisinde, oftalmolojide ve kalp ameliyatlarında kullanılır. Yanma, yanma, donma, suni ciltlerin tedavisinde benzersiz bir role sahiptir.

Ürün Açıklaması

Hyaluronik asidin kendisi negatif bir yüke sahiptir ve hayvanlardaki çoğu yumuşak bağ dokusunda bulunur. Sulu çözeltisi, hücrelerin ve kollajen liflerinin alanını dolduran ve bazı epidermal dokuları kaplayan viskoelastik bir sıvıdır. Hayvanlarda, birincil işlevi hücreleri korumak ve yağlamak, bu viskoelastik matris üzerindeki hücrelerin hareketini düzenlemek, kollajen ağını stabilize etmek ve mekanik hasardan korumaktır. Hyaluronik asit, doğal bir kayganlaştırıcı ve şok emici bir polimer olduğundan, tendonların, tendon kılıflarının ve yapışkan sinovyal membranların yüzeyinde kayganlaştırıcı olarak görev yapar. Hyaluronik asit (hyaluronik asit) HA, insan vücudunun bağ dokusunda yaygın olarak dağılır ve vitreus vitröz gövdede ve eklem boşluğunda neredeyse saf biçimde bulunur. Deride bulunan hyaluronik asit (hyaluronik asit) HA, insan epidermisinin metabolizmasında önemli bir rol oynar. İnsan vücudundaki hyaluronik asit (hyaluronik asit) HA'nın tahribi veya dengesizliği hastalıklara neden olabilir. Derideki hyaluronik asit (hyaluronik asit) HA içeriğinin azaltılması ve yok edilmesi, cildin su kaybetmesine, kırışmasına ve elastikiyetini kaybetmesine ve epidermisin yaşlanmasına neden olabilir. Bu nedenle, hyaluronik asit (hyaluronik asit) HA da yaşlanma karşıtı faktör olarak adlandırılır.

tip İnce derma Derin derialtı
konsantrasyon 20mg / ml Stablized hyaluronik asit 20mg / ml Stablized hyaluronik asit 20mg / ml Stablized hyaluronik asit 20mg / ml Stablized hyaluronik asit
Parçacık Boyutu (mm) 0.10 ~ 0.15 0.15 0.28 0.28 ~ 0.5 0.5 ~ 1.25
Tavsiye edilen endikasyonlar Endişe çizgileri, periobital çizgiler, perioral çizgiler gibi ince yüzeysel çizgiler Glabellar, oral komisürler gibi orta derecede kırışıklıklar. Dudaklar: dolgunluk, somurtarak ve vermilyon sınır Nazolabial kıvrımlar gibi derin yüz kırışıklıkları ve kıvrımları yüz hatlarını biçimlendirir, örneğin yanaklar dolgunluk, çene ve dudak büyütme Lokal depresyon, yumuşak doku doldurucu, rinoplasti de kullanılabilir
Meme ve kalça büyütme için
Nereye enjekte Dermis üst kısmı Dermis orta kısmı Derin dermis tabakası ve / veya alt kesimin yüzey tabakası Derin dermis veya deri altı doku sığ
hacim 1ml 2ml 1ml 2ml 1ml 2ml 10ml 20ml
İğneler Boyut 30G 27G 26G 23G
Depolama Oda sıcaklığı Oda sıcaklığı Oda sıcaklığı Oda sıcaklığı
fonksiyon Kırışıklığa karşı Dudak burun kaldırma Yanak dudak geliştirmek Meme kalça büyütme
Bileşen

hayvansal olmayan çapraz bağlantı hyaluronik asit hayvansal olmayan çapraz bağlantı hyaluronik asit hayvansal olmayan çapraz bağlantı hyaluronik asit hayvansal olmayan çapraz bağlantı hyaluronik asit

SSS

1. Dermal Filler nedir?
Dermal Dolgular, insan derisinde doğal olarak oluşan bir maddeden yapılmıştır - bu, kullanım için son derece güvenli oldukları ve dudaklara ve yüz hatlarına fantastik iyileştirmeler sağlayabilecekleri anlamına gelir.

2. ne kadar sürer?
Uzun ömürlüdür, fakat kalıcı değildir. Kullanılan ürüne, tedavi edilen enjeksiyon bölgesine ve cildinizin bireysel düzenine bağlı olarak, sonuçlar 6 aydan 18 aya kadar sürebilir

3. Sonuçları ne zaman göreceğim?
Hemen sonuçları göreceksiniz; Bununla birlikte, bir miktar şişlik ve kızarıklık nadir değildir ve bu nedenle acil sonuç nihai sonuç olarak görülmemelidir. En iyi sonuçlar 2-3 gün sonra görülür.

4. Herhangi bir yan etkisi var mı?
Geçici hassasiyet, kızarıklık, enjeksiyonda şişlik gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Genellikle 7 günden daha kısa sürede kendiliğinden kaybolurlar. Herhangi bir şişliği hafifletmek için enjeksiyon bölgesinde kısa süreliğine bir buz torbası uygulayabilirsiniz.

Servisimiz

1. Müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun Fosyderm Hyaluronik asit enjeksiyonlarını tavsiye ediyoruz.

2. Müşterilerimiz için ücretsiz bir numune (1ml / adet) sağlayabiliriz.

3. Müşterilerin önce Hyaluronik asit enjeksiyonunu deneyebilmeleri için küçük miktar siparişleri kabul ediyoruz.

4. Biz en rekabetçi fiyat ile en kaliteli ürünleri sunuyoruz, sipariş daha büyük, indirim daha büyük.

5. Hyaluronik asit enjeksiyonunu, müşterilerin eline geçene kadar gönderdikten sonra takip ediyoruz ve müşterilerin gümrük işlemlerini tamamlamasına yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

6. Biz müşterilerin özel etiketleri, marka ve paket ile OEM sağlar.

Paketleme teslimatı

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz