• Hyaluronik Asit Dudak Hyaluronidaz Solüsyonu 10 Flakon Çözülür
  • Hyaluronik Asit Dudak Hyaluronidaz Solüsyonu 10 Flakon Çözülür
  • Hyaluronik Asit Dudak Hyaluronidaz Solüsyonu 10 Flakon Çözülür
Hyaluronik Asit Dudak Hyaluronidaz Solüsyonu 10 Flakon Çözülür

Hyaluronik Asit Dudak Hyaluronidaz Solüsyonu 10 Flakon Çözülür

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Güney Kore
Marka adı: Liporase
Model numarası: Her kutuda 10 flakon

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kutu
Fiyat: usd50/box
Ambalaj bilgileri: Kutu + Şişe
Teslim süresi: 5 ~ 8 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 5.000 Kutu / Hafta
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: 10 flakon Dermal Filler Tozu Çözer Hyaluronik Asit Dudak Enjeksiyonu Hyaluronidaz Çözeltisi kullanım: Vücut, Meme, BOYUN, GÖZ, Dudaklar, Burun, Ayak, El, Yüz, Kalça
fonksiyon: vücutta kalan hayluronik asidi çıkarın paketleme: Bir kutuda 10 flakon
Malzeme: Hyaluronik Asit Liyazı Uygulama: Enjeksiyonluk Hyaluronidaz
Form: güç renk: Beyaz
Vurgulamak:

Dudak Enjeksiyonu Hyaluronidaz Çözeltisi

,

10 Flakon Hyaluronidaz Çözeltisini Çözer

Ürün Açıklaması

10 flakon Dermal Filler Tozu Çözer Hyaluronik Asit Dudak Enjeksiyonu Hyaluronidaz Çözeltisi

 

 

Ürün Açıklaması

 

Hyaluronik asit liyazı,Hyaluronidase veya hyaluronidase olarak da bilinen, hyaluronik asidi hidrolize eden bir enzimdir.Hyaluronik asit liyaz, hyaluronik asidi hidrolize eden doğal bir enzimdir.Uygun olmayan parçaların enjeksiyonunu ortadan kaldırır ve aşırı hyaluronik asit enjeksiyonunu ortadan kaldırarak% 90'lık bir eliminasyon oranı sağlar.Esas olarak hyaluronik asit kalıplama arızasını onarmak için kullanılır.Hyaluronik asit lizaz, hyaluronik asidi çözen bir maddedir.Hyaluronik asit enjeksiyonundan sonra kozmetikten sonra kendimi pek iyi hissetmiyorum.48 saat içerisinde hyaluronik asitte çözünebilir ve ardından tekrar hyaluronik asit ile doldurulabilir.

 

Ürün adı Liporaz Hyaluronidaz
Paket Bir kutuda 10 flakon
Boyut 3 * 4 * 8cm
Görünüm Beyaz toz
Ağırlık 0.3kg / kutu
Ses 1500 birim / şişe

 

 

Kullanımlar ve Etkiler

Hyaluronik Asit Dudak Hyaluronidaz Solüsyonu 10 Flakon Çözülür 0

• 3 cc salini 1 şişe Hyaluronidase ile karıştırın, 3 cc hyaluronik asidi çözebilir.

• Dolgunun çözülmesi gereken alana lidokain (ve bazen epinefrin) ile birlikte hyaluronidaz enjekte edilir.• Hyaluronik asit dolgusu hemen çözülmeye başlayacak ve birkaç saat içinde vücut tarafından emilecektir.

Hyaluronik Asit Dudak Hyaluronidaz Solüsyonu 10 Flakon Çözülür 1

• Yağ tahliyesi için PPC tedavisinin etkisini oluşturun: 2 ampul PPC'yi 1 şişe Liporaz ile karıştırın.

• Yağ tahliyesi için LLD Tedavisi (PPC tedavisi olarak) Mide yağı için: 4 ~ 6 şişe kullanın, 1 cc tuzlu suyu 1 şişe Liporaz ile karıştırın.Hasta dikey bir yatakla yağ tabakasına oturmalı ve infüze etmelidir.Her 8 ~ 10 cm için parmaklarınızla sıkın ve 26G iğne ile dikey bir yatak içinde infüze edin.Tedavi için haftada bir 2 ~ 4 kez tekrar yıkanabilir.• Liporaz, PPC tedavisinin aksine parselde daha az şişme, tahriş ve eziyete sahiptir.PPC ile karşılaştırıldığında, aynı bölgeye daha az miktar aşılanır, sonuç olarak hastalar için daha az acı vericidir.

 

• Deri altı enjeksiyon (toplu deri altı enjeksiyon) Enjeksiyon veya fizyolojik salin enjeksiyonu için 1 mL suda hyaluronidaz olarak 1.500 IU çözün ve etkilenen bölgeye subkutan enjeksiyona başlamadan önce veya enjeksiyonun başlangıcında enjeksiyon iğnesinin yaklaşık 2 cm yukarısındaki bir tüpe enjekte edin.500-1000 mL bitki özü verilirken 1.500 IU uygundur.Çocuklarda ve yaşlılarda, özellikle böbrek yetmezliği durumunda sıvıların oranı ve toplam dozu dikkatlice kontrol edilmelidir.

Deri altı veya kas enjeksiyonu 1,500 IU Glutamatı doğrudan uygulanacak solüsyonda çözün.

Lokal anestezi1.500 IU Lokal Anestezik Enjeksiyonda çözülür.Oftalmik kullanım için bir konsantrasyon

15 IU / mL önerilir.

Ekstravazasyon Topikal değil difüzyon oluşursa, 1.500 IU L. pylori'yi 1 mL su veya fizyolojik salin solüsyonunda çözün ve vasküler çıkıştan sonra lezyonu mümkün olan en kısa sürede infiltre edin.

• Hematom1.500 IU'yu 1 mL enjeksiyonluk suda veya salin solüsyonunda çözün ve etkilenen bölgeye infiltre edin.Bu ilaç, kullanımdan hemen önce yaklaşık 1 mL enjeksiyonluk su ile uygulanacak solüsyon içinde çözülür.Deri altı enjeksiyonlar vücuttaki hücre dışı sıvı ile izotonik olmalıdır.Yaygın olarak kullanılan infüzyonlarla birleştirilebilir.Fizyolojik salin,% 0.18 sodyum klorür% 4 glikoz,% 0.45 sodyum klorür% 2.5 glikoz ve% 5 glikoz enjeksiyonu ile çok sayıda subkutan enjeksiyon bildirilmiştir.Potasyum, izotonik glukoz veya fizyolojik salin içinde 34 mmol / L'de uygulanır.Sıvı içeren sıvılar, sıvı içermeyen sıvılardan daha uygundur ve çok hızlı enjekte edilmemelidir.Morfin, diamorfin, hidromorfin, klorpromazin, metoklopramid, promazin, deksametazon, lokal anestetikler ve epinefrin ile kombinasyon halinde kullanılır.

Hyaluronik Asit Dudak Hyaluronidaz Solüsyonu 10 Flakon Çözülür 2

 

Şirketimiz

 

Fosydermtıbbın geliştirilmesine ve yaşlanma belirtilerinin tedavisine odaklanan profesyonel bir şirkettir.Hayvansal bazlı olmayan bir HA jelinden çapraz bağlı hyaluronik asitten oluşurlar.Jel berrak, renksiz ve biyolojik olarak parçalanabilir. Ürünler, ana hatları ve kırışıklıkları yumuşatmak, yüz hatlarını şekillendirmek ve dudaklara hacim kazandırmak için geliştirilmiştir.

 

 

 

RFQ

 

S: MOQ nedir?

A: Adedi sadece bir KUTU!

 

S: Tedavi seansı ne kadar sürer?

C: Liporase Hyaluronidase enjeksiyonu ile tedavi edilmesi çok hızlı ve kolay bir işlemdir.Tedavi hemen yapılabilir.Bir tedavi genellikle 30 dakika sürer.

 

S: Malları almam ne kadar sürer?

A: Yaklaşık 3-7gün

 

 

Whatsapp'ım: +86 130 6401 5902, herhangi bir ihtiyaç, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız!

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Hyaluronik Asit Dudak Hyaluronidaz Solüsyonu 10 Flakon Çözülür bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.